2025-11-30 Mindennek vége
A hétnek, de még a hónapnak is! És elég jól körbeértem az edzéssel is, kérdés, hogy tehetek-e még valamit ma érdemben az épülésemre? A „nem csinálok semmit és pihenek”, nem opció. Meggyőződésem, sőt már tapasztalatom is, hogy az okos terhelés jobb pihenés, mint a semmittevés! Vasárnap van, a hosszú futás napja! Egy hete még az…
