2025-11-25 Nem terem semmi
Retek egy idő van. Az eső ha nap közben nem is, általában reggel és délután esik, amikor a suliba kell menni. Mert úgy jó. Már azt hittem javul a sarkam / talpam, de nem. Figyelek rá, igyekszem mindenhova puha futócipőbe menni, és éreztem is a javulást napról, napra. De a marev talpú bőrcipő és ha…
