2026-01-07 Szerda
Azt hiszem hivatalosan is kellene helyet szorítani a terápiás módszerek között a havon / homokon futásnak, talpi bőnye gyulladás esetén! Igen, amíg aktív gyulladásos szakaszban vagy, addig nem javasolt. Ha nagyon nagy a hó, az már túlélőtúra, nem terápiás kocogás. De az arany középút, 5-10 cm hó, vagy 15-20 cm de egy keréknyomban haladva –…
