2026-01-29 Csütörtök
Végül a vacsora nem pont úgy lett. 🙂Még edzés után is tele voltam, tuti nem tudok már enni semmit.Aztán csak lecsúszott még az a kis maradék édes-savanyú csirkém előző napról, a remek rizzsel.Majd számolgatva a makrókat, még egy szója joghurt is, némi ropogóssal, és egy kanál növényi fehérjével megvadítva.Mocsok sz@r íze volt, de a végeredménnyel…
