2026-01-27 Kedd
Nekem pingvinnek kellett volna születnem, vagy valami jégen élő állatnak. Állandóan csúszásban vagyok… Ma is elkoptak a reggeli, aztán a délelőtti remények is. Pedig 5:45-kor keltem. Na mindegy, azzal főzünk, amink van! A mai dupla teremből már biztos, hogy csak 1 lesz. „Szerencsére” eleve 2 lábedzést terveztem a hétre, ezért rövidebbre vágtam mindkettőt. Viszont ma…
