2025-12-05 Péntek
Az is lehet, hogy nem csináltam semmit sem rosszul a HF-en (technikailag), a talpsérülés egyetlen igazi oka a legalább 2 hónapja fennálló kismedencei gyulladás volt. Ami annyira meggyengítette a core-t, hogy minden más már csak következmény, a kompenzáció miatt! Ezt már nem fogjuk megtudni, csak találgathatunk. Annak meg nincs sok értelme.De tény, hogy most olyan…
